Branný závod Unčín, 17.10.2015

Dnes jsme se vydali na branný závod do Unčína, kam jsme přihlásili celkem 5 družstev – 1 družstvo přípravky, 3 družstva mladších a 1 družstvo starších. Na trase dlouhé cca 2km bylo rozmístěno 8 stanovišť: hod kroužků na cíl, střelba ze vzduchovky, překonání vodorovného lana, dopravní značky, hod granátem do kyblíku, hlavolam, přenos zraněného na nosítkách a řezání dřeva. Naše přípravka ve složení Marek Šaber, Danielka Šaberová a Dean Korotaj skončili na vynikajícím 2. místě, mladší III. ve složení David Witek, Tomáš Státník a Míra Ferenc skončili na 12. místě, mladší I. ve složení Káťa Martínková, Míra Ferenc a Tomáš Havlíček na 11. místě a mladší II. ve složení Péťa Engelmann, Honza Žížala a David Havlata na 3. místě. Starší ve složení Sára Klejnová, Natálie Beneková a Anna Štefancová svou kategorii vyhráli. I když nám počasí moc nepřálo, závod pro nás dopadl velice dobře. V každé kategorii jsme měli zástupce „na bedně“.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář