Branný závod v Unčíně, 20.10.2012

V sobotu 20.10. se ve Unčíně konal branný závod 3-členných hlídek ve 3 kategoriích. Přípravka – děti do 6ti let, první kategorie 6 – 11 let, druhá 11 – 16 let a třetí 16 – 35 let. Pro závodníky byla připravena cca 3km dlouhá trať, na které byly postupně plněny tyto úkoly:

  • střelba ze vzduchovky

  • hod kroužků na cíl

  • určení dopravních značek

  • překonání vodorovného lana

  • hod granátu na cíl

  • hlavolam (spojení půlspojek „B“, „C“ a „D“)

  • řezání dřeva

Naší přípravce se opět závod skvěle vydařil a tak opět vyhrála. V první kategorii reprezentovala náš sbor 2 družstva. Jedno bohužel seběhlo z cesty, a tak bylo diskvalifikováno. Druhé družstvo se umístilo na 9. místě. Ve druhé jsme měli zástupce jen jednoho – ti se také umístili na 9. místě. V poslední, třetí kategorii, jsme také měli jednoho zástupce, který nakonec skočil na 1. místě.

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář