Den otevřených dveří na CPS Teplice, 27.5.2015

ilustrační foto (archiv HZS ČR)

Každý rok v květnu se na centrální požární stanici v Teplicích pořádá den otevřených dveří. Ani letošní rok nebyl vyjímkou, a tak jsme dlouho neváhali a vydali se s našimi dětmi podívat na stanici, kde slouží profesionální hasiči. K vidění byla různá technika jak hasičů z Teplic, tak i z okolních sborů i vybavení městské policiie a záchranářů z Českého červeného kříže. Po ukázce techniky jsme si byli vyzkoušet polygon, kde hasiči musí zvládnout v plné výstroji s dýchací technikou různé nástrahy v zakouřeném prostředí. Poté jsme se ještě podívali na ukázku slanění z automobilového žebříku a zašli k městské policii, která nám řekla něco ke své práci a ukázala nám vybavení aut.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář