Dětský karneval, 10.3.2016

Ve čtvrtek od 16:00 pořádal náš sbor dětský karneval jak pro hasičské děti, tak pro veřejnost. Pro děti byly připraveny různé soutěže, za které byly děti odměněny sladkostmi, diskotéka, vyhlášení nejlepších masek a nejlepších tanečníků a taneční vystoupení starších žákyň mladých hasičů. Celkem se zúčastnilo cca 25 dětí v maskách. Porotou pro vyhlášní nejhezčích masek byli všichni přítomí rodiče. V soutěži o nejhezčí masku vybojovala 3.místo princezna Adélka Klejnová s 5 hlasy, 2. místo vybojovala maska Lega se 6ti hlasy a 1. místo se sedmi hlasy obsadila Zombie Sára Klejnová. V soutěži o nejlepšího tanečníka se na 3. místě umístila princezna Káťa Martínková, na 2. místě kočka Adélka Janošovská a 1. místo vyhrál kocourek Honzík Votruba. Za toto umístění si každý odnesl diplom, chipsy, hasičské omalovánky a pexeso. Největší radost ale měly děti z toho, když si vedoucí mládeže sundal masku (balonky) a rozházel je mezi ně. Velké poděkování patří majiteli restaurace Krčma u Lesa, který věnoval sladkosti pro děti a Honzovi Dvořákovi, který se nám po dobu karnevalu staral o hudbu.

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář