Dopravní nehoda dvou osobních automobilů, Košťany – Teplická, 26.7.2013

V pátek ve večerních hodinách naše jednotka vyjížděla k dopravní nehodě dvou osobních automobilů na Teplické ulici v Košťanech. Nehodu ohlašoval jeden ze zasahujícíh hasičů, který ještě před ohlášením zkontroloval, zda jsou na místě nehody zranění a provedl prvotní průzkum. Po zjištění, že na místě je jen lehké zranění ohlásil tuto skutečnost na KOPIS. Po příjezdu k místu hasiči odpojili u obou automobilů baterie a zajistili vozidla proti pohybu. Následně zasypali pomocí sorbentu unikající látky u jednoho z vozidel a vyčkali na příjezd dopravní policie. Poté hasiči uklidili komunikaci a vrátili se zpět na základnu kolem 23:30. Průjezd vozidel odkláněla městská policie společně s hasiči přes přilehlé parkoviště.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář