Dopravní nehoda osobního automobilu, Košťany – Kamenný pahorek, 14.4.2013

V neděli ráno krátce po desáté hodině nezvládl na Kamenném pohorku u Košťan 21letý řidič osobního automobilu řízení a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Ten následně spadl přes vozovku a zatarasil silnici.

Na místo nehody dorazila jako první zdravotnická záchranná služba, která zraněného vytáhla z vozu a následně mu poskytla první pomoc. Mezitím k místu dorazily současně jednotky hasičů z Košťan a Duchcova a zajistili vozidlo proti požáru. Po vypnutí elektrického proudu hasiči společnými silami odstranili sloup z vozovky a po příjezdu odtahové služby zkontrolovali, zda na místě nezůstaly nežádoucí látky.

Mladík byl pomocí ZZS odvezen do nemocnice v Ústí na Labem s otřesem mozku a podezřením na vnitřní krvácení.
Komunikace byla plně průjezdná po cca 2 hodinách.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář