Halloweenská stezka odvahy, 30.10.2016

V neděli v podvečer se košťanský hřbitov proměnil ve strašidelné místo. Náš sbor a členové spolku Z pohádky do pohádky pořádali druhý ročník Halloweenské stezky odvahy, který po loňském úspěchu přilákal na 410 návštěvníků.

Jakmile se setmělo, byli první návštěvníci vpuštěni na trasu. Tam na ně čekalo přes 15 různých strašidel a různé efekty. Letošní rok jste na této trase mohli vidět doktory (i s operačním sálem), panenku Chucky, oběšence, hejkala, dítě s motorovou pilou, vražedné klauny, duchy i zombie.

Velké poděkování patří členům spolku Z pohádky do pohádky Viktorovi, Monice, Pavlovi, Lubošovi, Šárce a Utuš, dále městu Košťany za finanční podporu, OSH Teplice za zapůjčení reprobedny s mikrofonem  na ozvučení začátku trasy a samozřejmě všem, kteří se na této akci podíleli.

Děkujeme všem za účast a těšíme se příští rok s novými rekvizitami a maskami na shledanou

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář