Hasičata v akci, Duchcov, 1.10.2016

Sezona 2016/2017 zahájena!!

Hasičata v akci, Duchcov, 1.10.2016 – mladí hasiči SDH Košťany

Dnes jsme s našimi dětmi vyrazili na netradiční soutěž „Hasičata v akci“, kterou pořádal SDH Duchcov. Na děti čekalo nejdříve „spaní“ v pytlích, po vyhlášení poplachu přebíhali do „šatny“, ve které si musely co nejrychleji obléct dres, helmu a opasek, následoval slalom v žebříku, překonání kladiny, příčného břevna a tunelu. Poté se děti rozdělily na 2 a 5 členů. Dvojice přenášela na nosítkách zraněnou osobu (panenku) a pětice musela spojit hadici B na hydrantový nástavec, druhý konec na rozdělovač a vytvořit 2 útočné proudy. Po roztažení děti běžely opět do žebříku, ve kterém opět absolvovaly slalom a nakonec běžely do cíle, kde musely vypít trochu čaje z kelímku.

Do této soutěže jsme přihlásili družstva přípravky, mladších a starších. Po krásných výkonech nakonec starší obsadili 8. místo s časem 4:05:74, mladší také 8. místo s časem 3:58:03 a přípravka 4. místo s časem 5:01:24. Vzhledem k tomu, že přes 2/3 dětí běželo svojí první soutěž, jsou výsledky velmi dobré.

 

,

………………………………………………………………………………

.

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář