Lhenický dvojboj, 3.5.2015

V neděli 3.5. naše děti čekala soutěž ve Lhenicích, a to Lhenický dvojboj, který byl spojen s 1. kolem Stimax cupu. Ve Lhenickém dvojboji za náš sbor nastoupilo jedno družstvo mladších, na které čekal běh na 60m s překážkami a následně požární útok. Ve Stimax cupu (běh na 60m s překážkami) náš sbor reprezentovalo 7 mladších a 3 starší závodníci. Na běh 60m s překážkami měl každý závodník 2 pokusy, přičemž se počítal ten lepší.

Jako první a jediná nastoupila v kategorii mladší dívky (6 – 11 let) Lucka Štraicherová, která se s časem 40,89s umístila na 19. místě. V kategorii mladších chlapců nastoupilo z našeho sboru 6 závodníků. Jako první za náš sbor běžel Tomáš Státník, který se časem 152,45s umístil na 49. místě, druhý Tonda Svoboda, který se umístil na 47. místě s časem 70,16s, třetí Pepa Kroupa, který se umístil na 46. místě s časem 60,56s, čtvrtý Péťa Engelmann, který se umístil na 26. místě s časem 33,16s, pátý Jindra Svoboda, který se umístil na 41. místě s časem 42,05s a šetsý Honza Žížala, který se umístil na 15. místě s časem 27,50s. Poté se postavily na start starší dívky a následně starší chlapci (11 – 15let). V kategorii starších dívek nás reprezentovaly dvě závodnice, a to Sára Klejnová, která se umístila na 39. místě s časem 27,60s a Kamila Štraicherová, která se umístila na 34. místě s časem 23,40s. V kategorii starší chlapci nastoupil Milan Štraicher, který se umístil na 37. místě s časem 29,69s.

 

Po odběhnutí 60m s překážkami následoval pro mladší kategorii požární útok, kde našim závodníkům nevyšlo našroubování koše, a tak ukončili útok na 6. místě s časem 57,66s. Po sečtení všech disciplín (4 nejlepší časy v běhu na 60m s překážkami a požární útok) skončili naši závodníci na 7. místě. Na závěr byla vyhlašována nejmladší dívka a nejmladší chlapec Lhenického dvojboje. Nejmladším chlapcem byl náš Tomáš Státník, který dostal plyšáka.

Mnoho závodníků je v našem sboru krátkou dobu, a tak takovýto závod běželi poprvé a i přesto předvedli velice slušné výkony.

Další soutěž nás čeká v sobotu 9.5.2015 v Měrunicích, kde poběží přípravka a starší požární útok.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář