Memoriál J. Jaroše, Háj u Duchcova, 23.4.2016

Dnes jsme se zúčastnili první letošní soutěže, a to Memoriálu v Háji. Do soutěže jsme přihlásili celkem 3 družstva po 5ti lidech – 1 přípravku, 1 mladší a 1 starší. Na cca 2,5 km dlouhé trati soutěžící čekalo celkem 7 disciplín (střelba ze vzuchovky (přípravka hod míčkem do panáka), topografie, hod na cíl, zdravověda, požární ochrana, rozvinutí hadice na cíl a hadice (přípravka a mladší spojování, starší motání 20m hadice „C“. Po abslovování všech disciplín nakonec přípravka (Marek Šaber, Pavel Civín, Kuba Janošovský, Ondra Kadlus a Adam Navrátil) obsadila 4. místo ze 7mi týmů, mladší se 4mi 6ti letými závodníky (Tomáš Státník, Honza Ondráček, Daniela Šaberová, Adéla Janošovská a Kuba Janošovský) 12. místo z 24 týmů a starší se třemi závodníky z mladších (Sára Klejnová, Natálie Beneková, Péťa Engelmann, David Witek a Honza Žížala) ukončili závod na 16.místě ze 17ti týmů.

Další závod nás čeká 7.5. na hřišti u Buzulucké školy, a to soutěž O pohár ředitele HZS Teplice a zároveň pro mladší kategorii závěrečné kolo hry Plamen.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář