Mikulášská nadílka, 3.12.2016

V sobotu 3.12. pozval náš sbor do hasičárny Mikluláše, anděla a dva čerty.

Akce začla v 16h, kdy byla pro dětičky připravena diskotéka a různé soutěže. Během hodinky jsme stihly 3 soutěže, a to slalom s pingpongovým míčkem na lžíci, chození po papíru a na závěr velice oblíbenou „židlovanou“. Mezi jednotlivými soutěžemi byly dětem puštěny různé písničky, na které mohly tancovat.

V 17:15 ale přišlo to nejdůležitější! Všichni jsme si zavolali na Mikuláše, který společně s andělem a dvěma čerty přišel. Poté sám lucifer vytáhl pekelný seznam a začal si jednotlivé dětičky zvát k sobě a k mikulášovi. Tomu musely říct básničku nebo zazpívat a za odměnu dostaly balíček sladkostí.

Následovalo společné  focení a poté Mikuláš, anděl i čerti odešli.

Poděkování patří městu Košťany za finanční zajištění, Janu Votrubovi – provozovateli restaurace Krčma u lesa ve Střelné za poskytnutí sladkostí pro děti na soutěže, OSH Teplice za zapůjčení reprobedny a mikrofonu a v neposlední řadě všem, co se na této akci podíleli.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář