Nové vysokotlaké hasicí zařízení a lodní motor, 14.7.2017

Dne 14.7. obdržela naše jednotka nové vysokotlaké hasící zařízení Oertzen Fire-Tec od firmy Kränzel, které bude umístěno v novém zásahovém automobilu, na který zatím čekáme. Děkujeme městu Košťany a nadaci Agrofert za pořízení tohoto jedinečného stroje, který v této úpravě, jak nám bylo řečeno, je s výr. č. 0001 jediný v republice. Děkujeme také p.Müllerovi za administrativní práci při dotacích.
A aby toho nebylo málo, tak jsme si v ten samý den konečně pořídili lodní motor Tohatsu o síle 20hp na náš člun D 420, který bude využit na záchranu na vodních plochách Barbora, Otakar atd. a v nemalé míře při povodních po celé ČR. Za poskytnuté finance děkujeme městu Košťany, obci Jeníkov, firmě Bydlení AJA s.r.o. a zbytek jsme si přidali sami (SDH) ze sponzorských darů.

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář