Odstranění vosích hnízd, Košťany – Školní, 8.8.2014

Na žádost občana města, který byl pobodán vyjela naše jednotka na odstranění vosího hnízda do Školní ulice v Košťanech. V městském domě s více bytovými jednotkami hasiči na místě zjistili, že se v půdních prostorách nachází celkem cca 16 hnízd. Po postupném průzkumu bylo zjištěno, že většina z nich je již prázdných a zbylé byly pomocí chemických sprejů a vysavače odstraněny.Na žádost občana města, který byl pobodán vyjela naše jednotka na odstranění vosího hnízda do Školní ulice v Košťanech. V městském domě s více bytovými jednotkami hasiči na místě zjistili, že se v půdních prostorách nachází celkem cca 16 hnízd. Po postupném průzkumu bylo zjištěno, že většina z nich je již prázdných a zbylé byly pomocí chemických sprejů a vysavače odstraněny.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář