Pomoc malému chlapci, Košťany, 15.3.2016

Dnes večer kolem půl osmé si náš kolega všiml klučiny na zastávce autobusu, který zde seděl již delší dobu. Nezaváhali jsme a okamžitě jsme došli za mladým chlapcem zjistit, zda je vše v pořádku. Chlapce jsme zabalili do teplého kabátu a poté bylo zjištěno, že čeká na maminku, která měla přijet autobusem, ale dosud nedorazila. Mezitím byla přivolána městská policie Košťany, se kterou naši hasiči aktivně spolupracovali. Jelikož další autobus přijížděl až za dešlí dobu, vzali hasiči chlapce do tepla do zbrojnice, kde mu připravili teplý čaj, ukázali mu svou techniku, věnovali hasičské omalovánky a balíček sladkostí a čekali s chlapcem, než přijdede matka autobusem. Po jejím příjezdu si matku převzala městská policie a následně si matka klučinu vyzvedla ve zbrojnici.

V tomto případě se nejedalo o zásah hlášený na krajské operační a informační středisko.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář