Požár podlahové krytiny, Košťany – Teplická ul., 16.5.2016

Dnes v 18:35 byl naší jednotce nahlášen požár nízké budovy v Teplické ulici. Při příjezdu na místo se již nacházela městská policie Košťany, která požár zpozorovala a nahlásila na operační středisko. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o požár podlahy menšího rozsahu v patře opuštěné budovy. Hasiči v dýchacích přístrojích pomocí jednoduchého vedení C ve spolupráci s HZS Duchcov požár uhasili, přičemž rozebrali část podlahy. Poté bylo místo události předáno hlídce MP Košťany, která po celou dobu zásahu s hasiči úzce spolupracovala. Po předání místa obě jednotky odjely zpět na základny. Příčina požáru je v šetření, s největší pravděpodobností jde o úmyslné zapálení dětmi . Na místě události byly jednotky SDH Košťany, HZS Duchcov a hlídky MP Košťany a PČR.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář