Požár popelnice, Střelná – K Zámku, 12.3.2017

Dnes krátce po půl desáté vyjížděla naše jednotka na nahlášený požár stodoly do ulice K Zámku. Při příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár popelnice, který se rozšířil na přilehlou budovu. Díky rychlému zásahu majitele, který požár částečně uhasil za pomoci hasicího přístroje, se oheň podařilo dostat pod kontrolu dřív, než napáchal větší škody. Hasiči na místě rozebrali část fasády budovy, pod kterou se oheň dostal a požár během chvilky uhasili. Přitom byla na místo povolána jednotka SDH podniku AGC s termokamerou. Na místo události byly vyslány jednotky SDH Košťany, HZS Duchcov, HZS Teplice, SDH Dubí, SDHP AGC, PČR a MP Košťany. Příčinou požáru byl vyhozený nevychladlý popel do popelnice.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář