Požár travního porostu, Oldřichov, 1.7.2015 (taktické cvičení)

ilustrační foto

Dnes večer, krátce po sedmé hodině, byl pro jednotky SDH Košťany, SDH Oldřichov a HZS Duchcov vyhlášen poplach na požár travního porostu poblíž skladu dřeva. Při příjezdu na místo naše jednotka společně s jednotkou HZS Duchcov vytvořila útočné proudy od CAS HZS Duchcov a zahájila hašení hořícího porostu a ochlazování přilehlého skladu dřeva. Jednotka SDH Košťany doplňovala vodu do tohoto vozidla. Mezitím jednotka SDH Oldřichov vytvořila útočný proud od CAS 32 T815  a zahájila hasební práce. Část jednotky SDH Oldřichov zřídila čerpací stanoviště na vodní nádrži Barbora pro kyvadlovou dopravu vody. Po několika minutách byl požár lokalizován a následně zlikvidován.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář