Přednáška na ZŠ Košťany o práci a vybavení hasičů a o činnosti mladých hasičů, 18.9.2015

Přednáška na ZŠ Košťany

Páteční dopoledne jsme strávili na ZŠ v Košťanech, kde jsme dětem povídali o práci a vybavení hasičů a o činnosti mladých hasičů. Přednáška byla rozdělena do tří částí. První částí bylo povídání o tom, co vše hasiči dělají a o jejich vybavení k různým mimořádným událostem. Touto částí prováděl Libor Klejna a asistentem byl Nikolas Klejna. Druhá část byla zaměřena na první pomoc. Jednalo se o ukázku vybavení zdravotníků a  rady, jak postupovat při různých situacích. Touto částí prováděl Jakub Fišer. Poslední částí přednášky, kterou prováděl Jan Šaršoun, bylo povídání o činnosti mladých hasičů. Dětem byla přiblížena práce s mládeží a zájemci si mohli vyzkoušet spojování hadic.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář