Soutěž MH o pohár starosty SDH Modlany, 21.11.2009

V tento den jsme byli pozváni do Modlan na branný závod určený pro přípravky a mladší žáky. Původně jsme měli jet s osmi dětmi, ale bohužel pár jedinců schvátila chřipka. Nakonec nás tedy jelo 6. Nejmladší Marušce jsou teprve 3 roky, ale zvládla vše výborně. Běhalo se asi 1.500 m, kdy bylo připraveno 6 stanovišť – zdravověda, vázání uzlů, házení míčkem, hlavolam, topografické značky a  použití hasicích přístrojů. Někteří svoji úlohu zvládli lépe, někteří méně. Běželo se po trojicích. První družstvo vedla Sára Klejnová a s ní běželi bratři Kuklovi, kteří dohromady nakonec získali 5.místo. Druhé družstvo vedla Natálka Žídelové a sní běželi sourozenci Kapicovi, kteří obsadili vynikající 2.místo ze 6ti přípravek.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář