Soutěž O pohár ředitele HZS Teplice, 6.5.2017

mladší SDH Košťany – 3. místo

Dnes jsme vyrazili na další soutěž v tomto ročníku, a to na hřiště k Buzulucké škole v Teplicích, kde byl na děti připraven závod ve štafetě 4x60m a požárním útoku. Nejprve se běžela štafeta 4x60m, kde první přípravka ukončila s časem 105,24s. Poté se běžely druhé pokusy, ve kterém naše přípravka měla čas 139,78s. Jako platný čas se počítal ten lepší, a tak jsme po štafetě byli na 4. místě. V kategorii mladších jsme opět postavili dvě štafety – první štafeta ukončila s časem 113,74s, druhá 80,41s. Zde nás lepší čas zařadil na 5. místo. I ve starších nastoupily dvě družstva, kde první mělo neplatný pokus za přešlap (původní čas 1:02:00 s), druhá také neplatný pokus za přešlapy dva (původní čas 58:00 s). Po obou neplatných pokusech jsme se společně s Měrunicemi ocitli na chvostu tabulky – 7. místě.

Následoval požární útok. U přípravky se nám bohužel rozpojila hadice na rozdělovači, kterou se nám nějakou dobu nedařilo zpět zapojit, a tak přípravka dokončila s časem 70, 90s na 5.místě, mladší se potýkaly se stejným problémem, ale na spoji hadic B, a i přesto ukončili s časem 60,01s na 2. místě a starší s časem 35,44s na 3. místě (od druhého místa v PÚ nás dělilo 0,03s).

Výsledné umístění z obou disciplín se sčítalo, a tak přípravka obsadila v dnešní soutěži 5. místo, mladší obhájili 3. místo z let 2015 a 2016 a starší i přes neplatné pokusy na štafetě 5. místo (od celkového 4. místa nás dělilo zmíněných 0,03s a v případě dokončení štafety bychom byli na 3. místě).

Požární útok SDH Košťany – přípravka

 

Požární útok SDH Košťany – mladší

 

Požární útok SDH Košťany – starší

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář