Soutěž O pohár starostky obce Světec, 24.9.2017

Týna a Ondra při požárním útoku ve Světci

Další soutěž pro naše mladé hasiče nás čekala v neděli 24.9. od 9:00 ve Světci. Konala se zde soutěž v požárním útoku, která byla přesunuta z května.

Do této soutěže jsme přihlásili jedno družstvo přípravky, jedno mladších a jedno starších. Celkem bylo přihlášeno 6 družstev přípravky, 9 družstev mladších a 8 družstev starších. Přípravka se po svém výkonu zařadila na 2. místo s časem 25,56s, pouhých 0,1s před přípravku z Oseka a toto místo si nakonec udržela. Mladší už ale tolik štěstí neměli. Ti vybíhali, stejně jako přípravka (na 5. místě) a zařadili se na průběžné 2. místo s časem 25,59s. Bohužel se před naše závodníky ještě zařadili sbory ze Lhenic, Hostomic a Háje, a tak mladší ukončili závod na 5. místě. Nakonec soutěže byla tradičně zahájena kategorie starších. Zde jsme měli menší zaváhání na koši, a tak jsme skončili s časem 40,89s na 7. místě. Další soutěž nás čeká v Duchcově 7.10.2017 od 10:00 – Hasičata v akci pro mládež a Memoriál Vašíka Šedého pro dospělé.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář