Soutěž o pohár starostky obce Světec, 31.5.2015

Natálka a Adélka při přebírání cen ve Světci

Po 14ti denní soutěžní pauze jsme se vydali do Světce na pohár starostky obce. Do této soutěže jsme přihlásili družstvo přípravky a družstvo mladších. Jako vždy běžela první kategorie přípravek, kde bylo přihlášeno 8 týmů. Naše přípravka vybíhala jako druhá (pravý proud Marek Šaber + Danielka Šaberová, levý proud Tomáš Státník + Adam Navrátil, rozdělovač Tonda Svoboda + Kuba Janošovský a koš Adélka Klejnová) a nakonec obsadila krásné 4. místo s časem 38,73s. Druhou kategorií byli mladší. Zde bylo přihlášeno celkem 16 týmů a časy byly velice vyrovnané. Naše děti (pravý proud Jindra Svoboda, levý proud Péťa Engelmann, rozdělovač Honza Žížala, „béčka“ Natálka Jalovecká + Adélka Janošovská, na koš jsme si vypůjčili závodníka ze Světce) se umístily na 6. místě s časem 30,13s (5. místo 29,54s, 7. místo 30,32s).

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář