Soutěž O pohár starosty SDH Modlany, 20.5.2017

přípravka SDH Košťany

Sobotní dopoledne bylo pro naše mladé hasiče opět soutěžní. Vyrazili jsme do Modlan, kde na soutěžící čekal závod v požárním útoku. Do této soutěže jsme přihlásili celkem 4 družstva – starší, 2x mladší a přípravku. Bohužel se nám tentokrát celý den moc nedařilo. Při útoku přípravky se nám nepodařilo nastříkat pravý terč, a časomíra se zastavila na čase 51,14s a umístili jsme se na 6. místě. U mladších A se nám nepodařilo napojení na rozdělovači, a čas se zastavil podobně jako u přípravky – 52,37s – 11. místo. Mladší B, kde plno závodníků běželo svůj první útok ukončili pokus s časem 37,24s skončili 6tí. Starší si za NEOPRÁVĚNÝ neplatný pokus (šáhnutí jiného člena na proudnici – podle nových pravidel již POVOLENO) odvážejí místo deváté.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář