Soutěž O pohár starosty SDH Modlany v požárním útoku, 21.5.2016

V sobotu 21.5. jsme s našimi dětičkami vyrazili na soutěž do Modlan. Do této soutěže jsme opět přihlásili jedno družstvo přípravky a jedno družstvo mladších. Po odběhnutí všech šesti družstev přípravek jsme nakonec obsadili vynikající 1. místo s časem 26,75s. Následovala kategorie mladších. Zde se nám ale útok nepovedl, když jsme měli problém se zapojením hadice B na mašinu. Toto zaváhání nás nakonec posunulo na 13. místo s časem 53, 14s. Celkem bylo 16. družstev mladších. Jelikož jsme měli pouze 5 závodníků, vypůjčili jsme si na spoj hadic B závodnici ze Lhenic. Ta svůj úkol bravurně zvládla a vypomohla ještě se spojem na mašinu. Za to jí patří velké díky.

 

Po této soutěži ale dětem den nekončil. Jelikož mateřská škola v Košťanech slavila 70. výročí od svého založení, měly dětičky také svoje vystoupení. Nejdříve všem přítomným ukázaly požární útok na hořící baráček a poté taneční vystoupení. Požární útok měly dětičky se vším všudy – poté, co byly zapáleny dýmovnice v baráčku, byl vyhlášen požární poplach pomocí sirény na hasičárně a následně dětičky vyjeli z hasičárny ke školce. Zde vyskákaly z auta a předvedli perfektní požární útok.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář