Tondův Soptík, Osek, 16.10.2016

Tondův Soptík, Osek – Dan V. na stanovišti zdravovědy

Dnes jsme s dětičkami vyrazili na předposlední letošní soutěž. Jednalo se o soutěž jednotlivců pro přípravku, do které jsme přihlásili 9 dětiček – Vojta Š., Marek Š., Adélka R., Adélka K., Ondra V., Dan V., Max K. a Franta Š. Na děti čekalo celkem 10 disciplín, a to přechod přes lávku, topografické značky, vázání kolena, hod tenisákem na cíl, prohazování míčku panákem, zapojení hadice na rozdělovač a hadice s proudnicí a roztažení, grafické značky PO, hod kroužků na kužel, lodní uzel a slalom s míčkem na lžíci.

Do soutěže bylo přihlášeno 46 závodníků a všichni obdrželi medaile za účast společně s balíčkem sladkostí. Dále bylo vyhlášeno nejlepších 15, kteří k tomuto dostali ještě diplom. V nejlepší 15ce byla i naše závodnice Adélka R. Následně byli vyhlášeni 3 nejlepší závodníci. V této trojici jsme měli hned dvojnásobné zastoupení – 2. místo Franta Š. a 3. místo Marek Š. Ti si odvezli ještě věcné dary a krásné poháry.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář