Tondův Soptík, Osek, 16.9.2017

Káťa Ondráčková při zapojování proudnice s hadicí

První soutěž v nové sezoně je za námi. Od 10:00  v Oseku bojovalo o nejlepší umístění přes 30 závodníků v kategorii přípravek. V soutěži jednotlivců bylo připraveno pro závodníky celkem 10 disciplín, a to překonání lávky, uvázání zraněného kolene, topografické značky, grafické značky PO, spojení hadice s rozdělovačem a proudnicí a následné roztažení, hod kroužků na cíl, prohoz tenisáku panákem, hod granátem na cíl, lodní uzel a slalom s pingpongovým míčkem.

Do tohoto závodu jsme přihlásili celkem 5 našich nejmenších, a to Maxima Korotaje, Vojtu Ševice, Káťu Ondráčkovou, Lukáše Seinera a Lukáše Horáka. Všichni závodníci dostali medaile a balíček s cenami a následně bylo vyhlášeno 10 nejlepších. V této desítce jsme měli jedno zastoupení, a to Vojtu Ševice, který obsadil 8. místo se 4 trestnými body

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář