Tondův soptík, Osek, 19.9.2015

Tondův Soptík – prohazování míčku panákem

Sobotní dopoledne se v Oseku konal závod jednotlivců v kategorii přípravek – Tondův soptík . Na start se postavilo více jak 30 závodníků z různých sborů. Dětičky musely splnit úkoly na několika stanovištích (přechod lávky, prohazování míčků panákem, ošetření zraněného kolena, hod granátem na cíl, hod kroužků na kužel, určení grafické značky PO, zapojení hadic a následné roztažení, určení topografické značky, úvaz lodního uzle a překonání slalomu s míčkem na lžíci). Za Košťany jsme postavili na start 5 soutěžících. Cílem této soutěže bylo zpěstření činnosti pro nejměnší děti, a tak hodnocení bylo velmi benevolentní. Dětičky dostaly medaile, diplom a tašku sladkostí za účast a bylo vyhlášeno 8 nejlepších závodníků, kteří dostali věcné ceny. V této osmičce jsme bohužel nikoho neměli.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář