Víkend ve Žluticích, 29.5. – 31.5. 2009

 Dlouho jsme uvažovali o výletě nebo víkendu někde mimo Košťany, aby děti měly také nějaké zážitky odjinud. Domluvil se tedy víkend ve Žluticích, a také, že jsme dostali peníze na tento víkend, jsme mohli uskutečnit to, o čem jsme dlouho jen mluvili. Jelo nás kolem 20ti dětí a dospělých. Počasí nám nepřálo, ale i tak jsme si to moc užili. V pátek jsme dorazili asi kolem 7:30. Po příjezdu jsme rozhodili děti do chatek a šli se najíst. Ráno jsem vyhlásila rozcvičku, ale děti na mě koukali, jestli si nedělám srandu. Pak ale běhaly a cvičily a dokonce se přidali i někteří dospělí. Odpoledne jsme děti vzaly do městečka – jestli to někdo neví, Žlutice jsou krásné historické městečko. Mají zde muzeum, dokonce i podzemní chodby pod náměstím, které se dětem moc líbily.V pozdějších hodinách byla na náměstí soutěž v požárním útoku dospělých, tak jsme nezaháleli a šli se podívat. Mohu Vám říct, nebylo co závidět. Dráha vedla do kopce a po žulových kostkách. Večer jsme si udělali táborák a bavili se opravdu dobře. Někoho napadlo udělat dětem stezku odvahy, při které se nebavily jen děti, ale také dospělí si to patřičně užili. Ráno jsme se nasnídali, sbalili věci, rozloučili se a odjeli domů. Doufám, že se nám sem opět povede uskutečnit výlet.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář