Víkend ve znamení soutěží a návštěvy slovenských kolegů

Tým SDH Košťany na Buzulce v roce 2015

V sobotu a v neděli naše mladé hasiče čeká další soutěžní víkend. V sobotu vyrážíme na hřiště k Buzulucké škole na soutěž O pohár ředitele HZS Teplice na štafetu 4x60m a požární útok, kde se našim dětičkám v minulých letech dařilo. Naposledy si naše přípravka odvezla první místo a mladší místo třetí. Rok předtím jsme si odvezli také pohár, když mladší skončili na 3. místě a přípravku jsme ráno kvůli velké marodce museli ze závodu odhlásit. Tentokrát jsme do soutěže přihlásili přípravku, mladší i starší. V neděli nás pak čeká Stimax Cup, který je součástí Lhenického dvojboje. V této soutěži si dětičky vyzkouší běh na 60m s překážkami a požární útok. V tomto závodě se nám naopak dlouhodobě nedaří, jelikož nemáme dostatečné podmínky pro trénink běhu na 60m s překážkami. Do této soutěže máme přihlášena družstva mladších a starších.

Mimo tyto soutěže vyrážejí ve čtvrtek zástupci našeho sboru na slavnostní křest nového praporu a 50. výročí založení dobrovoľného hasičského zboru Valaliky na Slovensko, kde je pro ně připraven zajímavý program.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář