Výroční valná hromada SDH Košťany, 16.1.2016

V sobotu 16. ledna se na sále hasičské zbrojnice v Košťanech konala výroční valná hromada sboru. Po přivítání členů a hostů byly přečteny jednotlivé zprávy. Jednalo se o zprávu o činnosti sboru, zprávu o činnosti mládeže, zprávu kontrolní a revizní rady, zprávu o činnosti výjezdové jednotky a návrh činnosti na rok 2016.

Po přečtení jednotlivých zpráv následovalo volení nového člena do výkonného výboru a volba nové kontrolní a revizní rady. Jelikož jeden dosavadní člen výboru neplnil fuknci odpovědně, byl z výboru valnou hromadou odvolán a současní členové kontrolní a revizní rady své fuknce položili. Na místo člena výkonného výboru byla jednohlasně zvolena Jolana Klejnová, členy kontrolní a revizní rady byli zvoleni: Jaroslav Šaber, Eva Dimová a Václav Dvořák.

Po volbě následovalo ocenění jednotlivých členů, sponzorů a dalších organizací. Čestné uznání sboru dostali členové: Nikolas Klejna, Jakub Fišer, Jaroslav Lebeda, Soňa Žížalová, Marta Vlčková, dále naši největší sponzoři, poté město Košťany, Sokol Košťany, HZS Teplice a HZS Duchcov.

Čestné uznání okresního sdružení hasičů Teplice dostali členové Hana Hrabáková, František Sochůrek, Hana Sochůrková, Jan Šaršoun, Jolana Klejnová, Rostisav Gajdoš, Břetislav Gajdoš a Růžena Čiháková.

Medaile za věrnost – 10 let ve sboru: Věra Šaršounová, Hana Vacková, Magdalena Nováková, Václav Dvořák, Libor Klejna, Martin Pažin, Jolana Klejnová, Jan Šaršoun, Soňa Žížalová

Stuhy za věrnost – 20 let u sboru: Radek Abraham, Jindřich Karl, Libuše Hauptvogelová,  Roman Polívka, 30 let u sboru: Jan Žížala, Jaroslav Lebeda, 40 let ve sboru: Milan Kárl a 50 let ve sboru Hana Hrabáková, Růžena Čiháková, František Sochůrek a Hana Sochůrková.

Přehled všech vyznamenání členů našeho sboru najdete ZDE.

Po předání ocenění si vzal slovo starosta města Košťany p. Tomáš Sváda, ředitel stanice HZS Teplice plk. Ing. Adolf Langer, velitel stanice HZS Duchcov ppor. Ladislav Redlich a náměstek starostky OSH Teplice Herbert Barták. Poté byla vyhlášena diskuze, členům a hostům bylo podáno občertvení a následoval závěr.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář