Z pohádky do pohádky, Teplice – hrad Doubravka, 5.9.2015

Dnes se naši hasiči zúčastnili jako pohádkové postavy, požární a zdravotnický dozor na akci Z pohádky do pohádky. Tato akce se konala v Teplicích na hradě Doubravka od 12:00. Nejprve byly pro děti připraveny soutěže o sladkosti a v průběhu soutěží musely děti najít 8 pohádkových postav, které se pohybovaly po hradě. Dvě dvojice z těchto postav ztvárnili naši hasiči, a to Asterixe s Obelixem a Křemílka s Vochomůrkou. Další postavou byl kat. Pomohli nám také rodiče dvou hasičských dětí, kteří ztvárnili postavy medvědů. Po těchto soutěžích následovala stezka odvahy, kde opět naši hasiči pomohli s několika postavami a celkovým strašením jak dětí, tak i dospělých. Jednalo se o čerta, Samaru a klauna.

Jako požární dozor jsme naštěstí zasahovat nemuseli, zdravotník ošetřoval několik drobných zranění.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář